Avtor: Avtor Objavljeno: 12. 06. 2022

Ubeljsko ob 8.30 h: za zdravje, Brezje 4

Fara ob 10 h: za + Janez Urbas in starši Osana, V. Brda 8

Zaključek birmanskega vikenda na Vojskem ob 10.30 h

Maša za birmance in starše

OPASILO NA RAZDRTEM IN MAŠA PRI SV. BRICU: Na nedeljo Sv. Trojice je maša ob 10 h na Razdrtem, pri Fari pa zjutraj ob 8.30 h. Popoldne ob 15 h je maša pri sv. Bricu, ker je odpadla na Binkošti. Lepo vabljeni k Sv. Trojici na Razdrto in k sv. Bricu.

PRAZNIK SV. REŠNJEGA TELESA IN KRVI je v Sloveniji zapovedan praznik, čeprav je na delavnik, zato ste lepo vabljeni k sveti maši in procesiji, ki bo po maši pri Fari. Na Ubeljskem letos ne bo procesije Sv. Rešnjega Telesa, ker sem prihodnjo nedeljo z birmanci na duhovnem vikendu. V nedeljo, 19. junija, bo na Ubeljskem in pri Fari imel namesto mene sveto mašo dr. Gabrijel Kavčič.

DUHOVNI VIKEND ZA  BODOČE BIRMANCE: Duhovni vikend za bodoče birmance bo od petka 17. junija, do nedelje 19. junija 2022, v župnišču na Vojskem. Odhod birmancev na duhovni vikend je v petek. Avtobus bo ob 17 h začel pobirati birmance pri Bolku, v  Hruševju, na Ubeljskem in na Razdrtem. Prosim starše birmancev, da jih pridete iskat v nedeljo 19.6.2022, ko bomo vikend zaključili ob 10.30 h z sveto mašo. Po maši se bomo z  birmanci in starši zadržali v župnišču na prigrizku, zato prosim mame birmancev, da s seboj prinesete nekaj za pod zob. Če kdo od staršev ta dan ne more priti, prosim, da se starši med seboj dogovorite in poskrbite za prevoz vseh birmancev nazaj domov.
Birmanci boste vsa navodila in obvestilo o tem, kaj morate vzeti s seboj, dobili v elektronski obliki, do ponedeljka, 13.6.2022.