Avtor: Avtor Objavljeno: 10. 07. 2022

Aleš, Leon IV.

Ubeljsko ob 8.30 h: za župljane

Fara ob 10 h: za + Franc in starši Rupnik, Hrenovice 3

PRIJAVNICE ZA ORATORIJ: Na polici za tisk lahko vzamete prijavnice za letošnji oratorij, ki bo potekal od 8. – 10. avgusta 2022. Prijavnice ste dobili tudi v elektronski obliki vsi, ki na ta način prejemate oznanila (tudi tukaj. Prva dva dneva bo oratorij na Ubeljskem, zadnji dan in zaključek bo pri Fari. Prosim, da starši oddate izpolnjene prijavnice v za to označen nabiralnik, ali pa osebno župniku, Tini Morel ali Neži Požar.

MAŠE IZVEN ŽUPNIJE: V juliju in avgustu bom zaradi dopusta, ki si ga lahko vzamem le po par dni skupaj, odsoten še parkrat. Kadar sem odsoten in v župniji ni maše, vsak dan mašujem, zato kdor želi lahko naroči maše, ki jih lahko opravim izven župnije.

MAŠA ZA STAREJŠE IN BOLNE PRI FARI:

V nedeljo 24.7.2022 bo pri Fari maša za bolne in starejše. Med sveto maš bodo bolni in starejši, ki bodo pripravljeni in izpolnjujejo pogoje za to, lahko prejeli tudi zakrament bolniškega maziljenja.

Lepo prosimo domače, da omogočite bolnim in starejšim, ki to zmorejo, da jih pripeljete to nedeljo v cerkev. Že vnaprej iskrena hvala.

MOLITEV: Papež Frančišek prosi, da v juliju 2022: »Molimo za ostarele, ki predstavljajo korenine in spomin naroda, da bi njihove izkušnje in njihova modrost pomagala mladim gledati v prihodnost z upanjem in odgovornostjo.«

Župnik prosi, da v juniju 2022 »Molimo za ljudi, ki so zaradi naravnih nesreč, vojne in nasilja morali zapustiti svoje domove in iščejo pomoč, zatočišče in usmiljenje pri ljudeh in pri Bogu.«

župnik  Vinko