Avtor: Avtor Objavljeno: 9. 07. 2023

Karmelska Mati Božja

Ubeljsko ob 8.30: za župljane

Fara ob 10.00: za + Aleksander Dekleva, Šmihel 16

• PRAZNOVANJE SV. URHA NA UBELJSKEM:  V nedeljo 9.7.2023 bomo na Ubeljskem počastili sv. Urha, zavetnika cerkve. Sveta maša to nedeljo na Ubeljskem ob 10 h, pri Fari pa zjutraj ob 8.30 h. Pri Fari bo maša na župnijskem dvorišču.
  • PRI FARI BO CERKEV ZAPRTA:  V torek, 4.7.2023 je v župnijski cerkvi pri Fari potekal postopek zaplinjenja lesenih delov orgel, ki jih uničujejo lesni škodljivci. Ker je plin strupen, bo cerkev pri Fari zaprta do četrtka 13.7.2023. V tem času v cerkvi ne bo svetih maš.
  • VEROUČNA SPRIČEVALA IN ZVEZKI: Otroci, ki še niso dobili veroučnih spričeval jih lahko dobijo po maši na Ubeljskem ali pri Fari. Prosim starše, da spričevala pogledate in podpišete.
  • PRIJAVE ZA UDELEŽBO NA ORATORIJU: V naši župniji bo potekal oratorij od 9. do 11. avgusta 2023. Prva dva dneva bo na Ubeljskem zadnji dan pa pri Fari. Prijavnice ste prejeli v elektronski obliki, v papirnati obliki pa jih dobite na polici za verski tisk na Ubeljskem in pri Fari. Prosim starše, da otroke pravočasno prijavite. Vsa navodila in potrebne informacije so na prijavnici. Izpolnjeno prijavnico oddajte v škatlo, ki za ta namen v cerkvi pri Fari in na Ubeljskem.
  • Papež Frančišek prosi, da v julij 2023: »Molimo, da bi katoličani v središče življenja postavljali obhajanje evharistije, ki človeške odnose preobraža v globini in odpira za srečanje z Bogom in brati«
  • Župnik prosi, da v juniju 2023: » Molimo, da bi med počitnicami in dopustom še globlje odkrili in začutili, kako se dobrota in modrost Boga razodevata v vsakem človeku in lepoti stvarstva.«

vaš župnik Vinko