Avtor: Avtor Objavljeno: 30. 07. 2023

Konrad

Fara ob 19 h: za + Konobelj in Muha, Studenec 21

Janez M. Vianney

Prvi petek, dopoldne obisk bolnih in starejših

Razdrto ob 19h: po namenu Razdrto

Marija Snežna

Zaobljubljen dan v Slavini, maše ob 7.30 h, 10 h in 18 h;

Fara ob 19 h: za + Marija in Alojz Marinšek; Prva sobota

Jezusova
spremenitev na gori

Ubeljsko ob 8.30 h: za župljane

Fara ob 10 h: za + Pavla in Jožef Gruden in + Vadnjal, Dilce 15

• PRIJAVE ZA ORATORIJ: Prosimo starše, da čimprej prijavite otroke za oratorij, ki bo potekal 9. in 10. 7. na Ubeljskem, 11.7.2023 pa pri Fari. Prijavnice so na razpolago v elektronski obliki, v papirnati obliki pa na polici za verski tisk.  Prijave zbiramo le še do nedelje, 30.7.2023. Pravočasne prijave so pomembne zaradi organizacije  oratorija.
    Po tem datumu se za morebitno prijavo obrnite direktno na Tino Morel.
  • ZAOBLJUBLJEN DAN V SLAVINI: Na god Marije Snežne obhajajo v sosednji župniji Slavina zaobljubljen dan.  Svete maše bodo ob 7.30 h, 10 h in 18 h. Ob 10 h bo somaševanje dekanijskih duhovnikov vodil zlatomašnik, g. Zdenko Štrukelj. Ob 15 h bo v čaščenje izpostavljeno Najsvetejše. Po večerni maši bodo pete litanije in  procesija. Priložnost za spoved je eno uro pred jutranjo mašo in od 16 h dalje.
  • OBISK STAREJŠIH IN BOLNIH V AVGUSTU: Na prvi petek v avgustu, 4.8.2023 bom dopoldne na domu obiskal starejše in bolne, ki ne morejo v cerkev.  Vedno me lahko pokličete in prijavite še koga, ki želi, da ga obiščem.
  • Papež Frančišek prosi, da v avgustu 2023: »Molimo, da bi svetovni dan mladih v Lizboni pomagal mladim, da bi se odpravili na pot pričevanja evangelija s svojim življenjem.«
  • Župnik prosi, da v avgustu 2023: » Molimo za starše, da bi s svojim zgledom tudi v počitnicah spodbujali otroke k molitvi in udeležbi pri nedeljskem bogoslužju.«
  • VAŠI DAROVI: Na Krištofovo nedeljo ste za MIVO darovali na Ubeljskem 536,07 €, pri Fari pa 1715,88 €. Iskrena hvala in Bog povrni!

vaš župnik Vinko