Avtor: Avtor Objavljeno: 13. 04. 2024

Fara ob 19 h: za + Simčič, Landol 6

Fara ob 18.30 h: sestanek s starši prvoobhajancev

Leon IX.

Ubeljsko ob 19 h: za + Nada Grossi (po namenu družine Cej)

Teotim, Teo

Fara ob 19 h: za + Boris, Janko in Marija Vadnjal, Hrašče 63

4. VELIKONOČNA

NEDELJA

Anzelm, Konrad

Ubeljsko on 8.30: za župljane

Fara ob 10.00: za pokojne iz družine Bole, Hrenovice 28

• ZAČETEK TEDNA MOLITVE ZA DUHOVNE POKLICE: Na 3. velikonočno nedeljo bomo začeli teden molitve za nove duhovne poklice, ki bo potekal pod geslom: » Prosite Gospoda žetve!«. Pri mašah bomo vsak dan prebrali duhovno misel in spodbudo, ki nam bo pomagala, da se bomo bolj zavedeli pomena in potrebnosti različnih duhovnih poklicev v naš krajevni in vesoljni Cerkvi. Radi pridite k sveti maši in k molitvi za duhovne poklice.
  • SREČANJE S STARŠI PRVOOBHAJANCEV: V četrtek, 18.4.2024, bomo po večerni maši imeli v župnišču pri fari srečanje s starši letošnjih prvoobhajancev. Lepo prosim, da se srečanja udeleži vsaj eden od staršev.
  • ZAKONSKI JUBILANTI: Lepo vabim vse zakonce, ki letos obhajate različne zakonske jubileje in obletnice, da se prijavite za skupno srečanje in praznovanje v župniji. Z zahvalno mašo bomo Boga prosili za blagoslov, ljubezen, spoštovanje in zvestobo in se drug drugemu zahvalili za lep zgled zakonskega in družinskega življenja. To bomo naredili v nedeljo 5.maja 2024 v župnijski cerkvi pri Fari.
    Prosim, da se prijavite župniku najpozneje do 30.aprila.
  • NAMENI MOLITVE V APRILU 2024:
  • Papež Frančišek prosi, da molimo: »Molimo, da bi v saki kulturi prepoznali dostojanstvo žena ter njihovo bogastvo in da bi se končale diskriminacije, ki jih doživljajo na različnih koncih sveta.
  • Župnik prosi, da molimo: »Molimo za mir, končanje vonj in sovraštva med narodi.